ZAPOSLENICI

Ravnateljica

Markita Franulić, dipl. pov. umjetnosti i talijanistica

dokumentarist savjetnik

markita.franulic@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-615

 

Ravnateljstvo

dr. sc. Kosjenka Laszlo Klemar

muzejski pedagog 

voditeljica EU i investicijskih projekata

kosjenka.laszlo.klemar@tmnt.hr

(+385 1) 4881-614

 

Voditelj Odjela općih poslova - tajnik

Ivan Halić, dipl. iur.

ivan.halic@tmnt.hr

(+385 1) 4881-613

 

Administrativna tajnica

Martina Kolarec, prof.

(+385 1) 4881-612

martina.kolarec@tmnt.hr 

 

Organizator komunikacije s javnošću i posjeta

Marijo Zrna, ing.

marijo.zrna@tmnt.hr

(+385 1) 4881-626

 

Odjel za pedagošku djelatnost

Katarina Ivanišin Kardum, MA RCA

viši muzejski pedagog

katarina.ivanisin.kardum@tmnt.hr

(+385 1) 4881-643

 

Zvonimir Ambruš, ing.

vodič demonstrator

zvonimir.ambrus@tmnt.hr

(+385 1) 4881-640

 

Ogren Variola, prof.

vodič demonstrator

ogren.variola@tmnt.hr

(+385 1) 4881-639

 

Mario Mirković

vodič edukator

mario.mirkovic@tmnt.hr

(+385 1) 4881-639

 

Knjižnica

Kristina Kalanj, prof.

viši knjižničar

kristina.kalanj@tmnt.hr

(+385 1) 4881-636

 

 

Odjel zbirki

Branimir Prgomet, mag. ing.

kustos

branimir.prgomet@tmnt.hr

(+385 1) 4881-641

 

Krešimir Bašić, dipl. ing.

viši kustos

kresimir.basic@tmnt.hr

(+385 1) 4881-624

 

Renato Filipin, dipl. ing.

viši kustos

renato.filipin@tmnt.hr

(+385 1) 4881-616

 

Davorka Petračić, dipl. ing.

viša kustosica

davorka.petracic@tmnt.hr

(+385 1) 4881-641

 

Neda Staklarević, dipl. ing.

muzejska savjetnica

neda.staklarevic@tmnt.hr

(+385 1) 4881-628

 

Zvonimir Drvar,mag. geol., mag. educ. geogr.

kustos - voditelj planetarija

zvonimir.drvar@tmnt.hr

(+385 1) 4881-639

 

Julija Gracin, prof.

kustos

julija.gracin@tmnt.hr

(+385 1) 4881-637

 

Goran Rajič, prof.

kustos

goran.rajic@tmnt.hr

(+385 1) 4881-637

 

Dokumentacijski i informacijski odjel

Vesna Dakić, dipl. ing.

dokumentarist savjetnik

vesna.dakic@tmnt.hr

(+385 1) 4881-632

 

Restauratorsko-konzervatorska radionica

Zoran Kirchhoffer, dipl. ing.

viši restaurator

zoran.kirchhoffer@tmnt.hr

(+385 1) 4881-627

 

Franjo Strugar

viši preparator

franjo.strugar@tmnt.hr

(+385 1) 4881-644

 

Goran Martinović, dipl. ing. univ. spec.

preparator

goran.martinovic@tmnt.hr

(+385 1) 4881-644

 

 

 

Računovodstvo

Vesna Grančić, dipl. oec.

voditeljica računovodstva

vesna.grancic@tmnt.hr

(+385 1) 4881-635

 

Sonja Korman

knjigovotkinja - blagajnica

sonja.korman@tmnt.hr

(+385 1) 4881-635

 

Muzejska trgovina i blagajna

Zlata Havidić

(+385 1) 4844-050

 

Odjel održavanja i sigurnosti

Igor Elez

organizator održavanja - domar

igor.elez@tmnt.hr

(+385 1) 4881-625

 

Mario Marinović

(+385) 01/4844-050

 

Vladimir Meštrović

(+385 1) 4844-050

 

Mario Nebeski

(+385 1) 4844-050

 

Siniša Bajdak

(+385 1) 4844-050


Kovačić Marica

(+385 1) 4881-629

Mara Matanović

(+385 1) 4881-629

Darinka Gorgiev

(+385 1) 4881-629

Dubravka Pitinac

(+385 1) 4881-629

spremacice@tmnt.hr